Turyści przyjeżdżający co roku nad polskim morzem

Turyści przyjeżdżający co roku nad polskim morzem przyzwyczaili się już do tego, że pokoje i apartamenty należy tutaj rezerwować na długo przed sezonem. Podobnie wygląda sytuacja na Żuławach Wiślanych. Jeszcze niedawno wydawało się, że krynica morska noclegi nie jest tak obleganym miejscem, jak znane kurorty na wybrzeżu Bałtyku.

Sytuacja jednak szybko się zmienia. Coraz więcej osób docenia walory turystyczne Mierzei Wiślanej oraz miejscowości położonych wokół ujścia Wisły do morza. Sama Krynica Morska stanowi dosyć dużą atrakcją turystyczną. Jest to znany kurort o bardzo cenionych walorach turystycznych i krajobrazowych. Aby być pewność że piaski kwatery będą spełniały nasze wymagania musimy , podobnie jak w innych kurortach, odpowiednio wcześniej zarezerwować sobie nocleg. W tej chwili nie mamy co liczyć na to, że w sezonie uda nam się znaleźć tutaj pokój nie rezerwując go uprzednio.

Jeżeli w samej Krynicy nie uda nam się znaleźć odpowiedniego miejsca do spania, możemy spróbować rozszerzyć poszukiwania o pobliskie miejscowości . Na Żuławach Wiślanych cenione są również Kąty Rybackie , Mikoszewo oraz Stegna I Sztutowo. Wszystkie te wsie i miejscowości  są położone w bardzo malowniczych i atrakcyjnych  miejscach, gdzie znajdziemy nie tylko krystalicznie czyste powietrze, ale i  przepiękne krajobrazy oraz szerokie i czyste plaże.